Twoje dekoracje

| | ,

Z pewnością też tak nie raz mieliście, zwłaszcza gdy zawodowo projektujecie wnętrza. Mam na myśli ograniczenia. Brak dekoracji, dodatku, brak możliwości personalizacji. Biorąc pod uwagę jak wielkim powodzeniem cieszą się wielkoformatowe płyty gresowe, tzw. spieki kwarcowe postanowiłem znaleźć rozwiązanie, które przekracza pewną granice, usuwa pewne ograniczenia.

Uważam, że skoro moja firma może dostarczać spersonalizowane płyty zgodnie według własnego katalogu, to dlaczego nie dać możliwości personalizacji klientowi? Tak, bez względu na to czy jesteś projektantem, architektem czy dystrybutorem daję Tobie możliwość stworzenia własnej dekoracji na wielkoformatowej płycie, którą będziesz mógł zamontować na dowolnej ścianie. W domu, a więc salonie, sypialni, kuchni, łazience czy sklepie lub innym miejscu użyteczności publicznej. Wyobraź sobie Twoją niepowtarzalną dekorację na jednej, dwóch, trzech, pięciu czy 10 płytach, którą ułożysz na ścianie.

Teraz wyobraź sobie możliwości jakie daje taka dekoracja. Odporność na plamy, bród i możliwość wyczyszczenia zwykłą, wilgotną szmatką. Ile razy możesz przetrzeć ścianę pomalowaną farbą “zmywalną”? Ile razy możesz przetrzeć tapetę “zmywalną”? Są to produkty nietrwałe w czasie. Farba nigdy nie będzie odporna na wszystkie plamy, tapeta po zaplamieniu np. tłuszczem nie będzie nadawała się do umycia, a płyta? Trwała, niezmienna, wytrzymała, do tego stopnia, że dekorację możesz ułożyć nawet w łazience pod prysznicem.

Prezentuję absolutną nowość. Wielkoformatowe płyty 120x260cm i 100x300cm udekorowane według waszego uznania.

Previous

Podsumowanie Cersaie 2017

Czym są spieki kwarcowe

Next

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybcja  
Powiadom o